KRAKÓW CUP #NIEPODLEGŁA U13 - 11.11.2022

KRAKÓW CUP #NIEPODLEGŁA (2010 i młodsi)

Turniej piłkarski w ramach Kraków Cup na boiskach Strefy Futbolu Podgórze w Krakowie dla upamiętnienia Święta Niepodległości!

W organizacji turniejów dla dzieci i młodzieży odznaczamy się profesjonalną organizacją i szkoleniowym podejściem, skierowanym na rozwój zawodnika. Uczestnicy naszych turniejów wraz z trenerami i rodzicami znajdą czas nie tylko na mocną rywalizację w duchu sportu, ale również na zwiedzanie miasta. Całość poparta jest wysokim standardem obiektów sportowych i hotelarskich, a także bogatą oprawą medialną naszych imprez. Oprócz rywalizacji turniejowej oferujemy również organizację obozów piłkarskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą!

Dzięki naszym turniejom drużyny z Krakowa i regionu otrzymują szansę rywalizacji i wymiany doświadczeń. Dla zespołów przyjezdnych i zagranicznych oprócz gry w profesjonalnym turnieju jest to okazja do odwiedzenia jednego z najbardziej urokliwych miast w Europie! Chcemy poprzez sportową rywalizację uczcić ten wyjątkowy dzień. Nie ma lepszej lekcji patriotyzmu niż gra w duch fair play.  

CO ZAPEWNIAMY? 

• piłkarska rywalizacja na 2 boiskach Strefy Futbolu Podgórze ul. Dekerta 21, Kraków 

• przynajmniej 120 minut gry/zespół 

• duża częstotliwość meczów 

• rywalizacja w formule 8 + bramkarz 

• odlewany medal dla każdego uczestnika oraz symboliczny, patriotyczny gadżet 

• pełna relacja medialna w postaci podsumowania tekstowego, galerii foto i video 

• nowoczesny hotel w bliskiej odległości od boiska 

• woda dla zawodników

OBIEKT PIŁKARSKI:
Areną gry jest Strefa Futbolu Podgórze. Największe kryty i ogrzewany obiekt piłkarski w Krakowie. Pełnowymiarowe boisko w okresie zimowym zostaje w połowie pokryte powłoką balonową, pozwalając na rywalizację bez względu na porę roku i warunki pogodowe. Ponadto do dyspozycji drużyn jest zaplecze w postaci 10 szatni i piłkarskiej kafejki. Całość bezpośrednio połączona tunelem z boiskiem.

ZAKWATEROWANIE:
Zespoły zostaną zakwaterowane w całkowicie odnowionym hotelu w bliskiej odległości od obiektu piłkarskiego Strefy Futbolu Podgórze. Pokoje typu studio 3+2 (jedna wspólna łazienka na dwa pokoje). Zakwaterowanie odbywa się za pośrednictwem organizatora, który załatwia wszelkie formalności. Wstęp do Parku Wodnego dla każdego uczestnika turnieju korzystającego z noclegu GRATIS.

Koszty:

 1. Nocleg od czwartku do soboty.
  Czwartek: kolacja,
  Piątek: śniadanie, obiad, kolacja, Sobota: śniadanie, obiad
  300 zł
 2. Nocleg z czwartku na piątek
  Czwartek: kolacja,
  Sobota: śniadanie, obiad
  180 zł

UDZIAŁ W TURNIEJU GRATIS!

TRENER GRATIS!

ZGŁOSZONE ZESPOŁY: 

 1.  Akademia Futbolu z Głową
 2.  Salos Kraków
 3.  AP Progress Andrychów
 4.  Orliki Myślenice
 5.  Futbolica
 6.  Skawinka Skawina
 7.  Wiślacka Szkoła Futbolu
 8.  LKS Zieleńczanka Zielonki
 9.  
 10.  
 11.  
 1. Organizatorem turniejów piłkarskich jest KS Podgórze i Strefa Futbolu Podgórze.
 2. Rozgrywki odbywają się na nowoczesnym obiekcie piłkarskim Strefa Futbolu Podgórze, ul. Dekerta 21, 33-332 Kraków
 3. Mecze toczone są zgodnie z harmonogramem gier. Wymiary boisk i przepisy gry są zgodne z unifikacją PZPN dla danej kategorii wiekowej:

 1. Na każdym etapie rozgrywek o kolejności zajętych miejsc w grupie decyduje: 1.Ilość zdobytych punktów (zwycięstwo 3 pkt, remis 1 pkt, porażka 0 pkt) 2.Wynik bezpośredniego pojedynku między zainteresowanymi drużynami (jeżeli są dwie zainteresowane),( W przypadku gdy 3 zespoły mają taką samą ilość punktów, sporządza się ,,małą tabelę’’. Bierze się pod uwagę wyniki uzyskane między zainteresowanymi drużynami), a potem decyduje: 3.Różnica bramek 4.Większa ilość strzelonych bramek 6.Mniejsza ilość straconych bramek 7.Losowanie.

 2. Organizator turnieju zapewnia profesjonalną opiekę medyczną

 3. Niedozwolona jest gra w tzw. „korkach”. Dopuszczalne do gry jest obuwie typu “turf” i tzw. “lanki”, także wszelkiego rodzaju buty sportowe na płaskiej podeszwie.

 4. W sprawach nieujętych w Regulaminie decydujący głos ma organizator turnieju.

 5. Każdy zawodnik powinien posiadać ubezpieczenie. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nieszczęśliwych wypadków. 

 6. Ustaloną opłatę za udział zawodnika w turnieju pobiera organizator w dniu przyjazdu. 

Zapisz się do tego turnieju!

TELEFON

+48 502 297 705

+48 784 338 379

+48 602 497 690

BOISKO GŁÓWNE

„STREFA FUTBOLU PODGÓRZE”  ul. Jana Dekerta 21, 30-703 Kraków