KRAKÓW CUP "NIEPODLEGŁA" U13 - 11-12.11.2021

KRAKÓW CUP „NIEPODLEGŁA” (2009)

Turniej piłkarski w ramach Kraków Cup na boiskach Strefy Futbolu Podgórze w Krakowie dla upamiętnienia Święta Niepodległości!

W organizacji turniejów dla dzieci i młodzieży odznaczamy się profesjonalną organizacją i szkoleniowym podejściem, skierowanym na rozwój zawodnika. Uczestnicy naszych turniejów wraz z trenerami i rodzicami znajdą czas nie tylko na mocną rywalizację w duchu sportu, ale również na zwiedzanie miasta. Całość poparta jest wysokim standardem obiektów sportowych i hotelarskich, a także bogatą oprawą medialną naszych imprez. Oprócz rywalizacji turniejowej oferujemy również organizację obozów piłkarskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą!

Dzięki naszym turniejom drużyny z Krakowa i regionu otrzymują szansę rywalizacji i wymiany doświadczeń. Dla zespołów przyjezdnych i zagranicznych oprócz gry w profesjonalnym turnieju jest to okazja do odwiedzenia jednego z najbardziej urokliwych miast w Europie! Chcemy poprzez sportową rywalizację uczcić ten wyjątkowy dzień. Nie ma lepszej lekcji patriotyzmu niż gra w duch fair play.  

CO ZAPEWNIAMY? 

• 2 dni piłkarskiej rywalizacji na 2 boiskach Strefy Futbolu Podgórze ul. Dekerta 21, Kraków 

• przynajmniej 180 minut gry/zespół 

• duża częstotliwość meczów 

• rywalizacja w formule 8 + bramkarz 

• odlewany medal dla każdego uczestnika oraz symboliczny, patriotyczny gadżet 

• pełna relacja medialna w postaci podsumowania tekstowego, galerii foto i video 

• nowoczesny hotel w bliskiej odległości od boiska 

• woda dla zawodników

OBIEKT PIŁKARSKI:
Areną gry jest Strefa Futbolu Podgórze. Największe kryty i ogrzewany obiekt piłkarski w Krakowie. Pełnowymiarowe boisko w okresie zimowym zostaje w połowie pokryte powłoką balonową, pozwalając na rywalizację bez względu na porę roku i warunki pogodowe. Ponadto do dyspozycji drużyn jest zaplecze w postaci 10 szatni i piłkarskiej kafejki. Całość bezpośrednio połączona tunelem z boiskiem.

ZAKWATEROWANIE:
Zespoły zostaną zakwaterowane w całkowicie odnowionym hotelu w bliskiej odległości od obiektu piłkarskiego Strefy Futbolu Podgórze. Pokoje typu studio 3+2 (jedna wspólna łazienka na dwa pokoje). Zakwaterowanie odbywa się za pośrednictwem organizatora, który załatwia wszelkie formalności. Wycieczka po Krakowie samochodem elektrycznym z Cracow Tour i wstęp do Parku Wodnego dla każdego uczestnika turnieju korzystającego z noclegu GRATIS.

KOSZTY:

Nocleg od czwartku do piątku

Czwartek: obiad, kolacja

Piątek: śniadanie, obiad

250 zł/osoba

Nocleg od środy na piątku

Środa: kolacja,

Czwartek: śniadanie, obiad, kolacja

Piątek: śniadanie, obiad

350 zł/osoba

TRENER GRATIS!

Drużyny lokalne (bez noclegu):

120 zł/osoba – udział w turnieju w pakiecie z obiadami

PROGRAM TURNIEJU:

czwartek – faza wstępna

piątek – faza finałowa z podziałem na grupy pod względem zaawansowania

ZGŁOSZONE ZESPOŁY:

 1. FUTBOLICA
 2. LUBLINIANKA LUBLIN
 3. UNIA KOSZTOWY
 4.  
 5.  
 6.  
 7.  
 8.  
 9.  
 10.  
 11.  
 12.  
 1. Organizatorem turniejów piłkarskich jest KS Podgórze i Strefa Futbolu Podgórze.
 2. Rozgrywki odbywają się na nowoczesnym obiekcie piłkarskim Strefa Futbolu Podgórze, ul. Dekerta 21, 33-332 Kraków
 3. Mecze toczone są zgodnie z harmonogramem gier. Wymiary boisk i przepisy gry są zgodne z unifikacją PZPN dla danej kategorii wiekowej:

 1. Na każdym etapie rozgrywek o kolejności zajętych miejsc w grupie decyduje: 1.Ilość zdobytych punktów (zwycięstwo 3 pkt, remis 1 pkt, porażka 0 pkt) 2.Wynik bezpośredniego pojedynku między zainteresowanymi drużynami (jeżeli są dwie zainteresowane),( W przypadku gdy 3 zespoły mają taką samą ilość punktów, sporządza się ,,małą tabelę’’. Bierze się pod uwagę wyniki uzyskane między zainteresowanymi drużynami), a potem decyduje: 3.Różnica bramek 4.Większa ilość strzelonych bramek 6.Mniejsza ilość straconych bramek 7.Losowanie.

 2. Organizator turnieju zapewnia profesjonalną opiekę medyczną

 3. Niedozwolona jest gra w tzw. „korkach”. Dopuszczalne do gry jest obuwie typu “turf” i tzw. “lanki”, także wszelkiego rodzaju buty sportowe na płaskiej podeszwie.

 4. W sprawach nieujętych w Regulaminie decydujący głos ma organizator turnieju.

 5. Każdy zawodnik powinien posiadać ubezpieczenie. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nieszczęśliwych wypadków. 

 6. Ustaloną opłatę za udział zawodnika w turnieju pobiera organizator w dniu przyjazdu. 

Zapisz się do tego turnieju!

TELEFON

+48 502 297 705

+48 508 765 924

BOISKO GŁÓWNE

„STREFA FUTBOLU PODGÓRZE”  ul. Jana Dekerta 21, 30-703 Kraków